-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220101 Межа Дніпропетровської області-Заградівка-Кочубеївка-Давидів Брід-Калинівське-Бобровий Кут - межа Миколаївської області на ділянці км 0+000 - км 5+500, Херсонська область
Оголошено тендер
95 589 081.00
UAH
Номер:
2e65604122b24847aaf44a6011d4e646
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-009246-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43538115
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43538115
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
95 589 081.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220101 Межа Дніпропетровської області-Заградівка-Кочубеївка-Давидів Брід-Калинівське-Бобровий Кут - межа Миколаївської області на ділянці км 0+000 - км 5+500, Херсонська область
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.08.2026 14:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220101 Межа Дніпропетровської області-Заградівка-Кочубеївка-Давидів Брід-Калинівське-Бобровий Кут - межа Миколаївської області на ділянці км 0+000 - км 5+500, Херсонська область
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:7911720 - Виконання робіт із поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення
Сума95 589 081.00 UAH