-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект 3D принтерів для пілотних навчальних кабінетів загальної середньої освіти «Нова українська школа» для класів НУШ, код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-007760-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Закупівля здійснюється згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (Закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility). Закупівля проводиться в рамках реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної освіти «Нова українська школа» у 2026 році, що співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Захід (крок) передбачений Планом України у рамках якого здійснюється закупівля 7.12 Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти. Закупівля “ Співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility ”. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 годин (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 18 годин (до 05.09.26 00:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
42735489
-
Адреса:
13337, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище Гришківці, вул. Червоний промінь, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴475 000.00 Комплект 3D принтерів для пілотних навчальних кабінетів загальної середньої освіти «Нова українська школа» для класів НУШ, код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника