-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Переносний випробувальний комплекс для проведення натурних вібраційних, пульсаційних та енергетичних випробувань гідроагрегатів для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-007660-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 09:00)
10 211 778.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
19
год
43
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
122d5f4d83974caeb3fa75a94d91fe62
Внутрішній номер закупівлі:
30227080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-007660-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юліана МАЦЮК 380459658122 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 211 778.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 14:52 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 14:52 - 07.09.2026 09:00
Період оскарження:
28.08.2026 14:52 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 211 778.67 ДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Переносний випробувальний комплекс для проведення натурних вібраційних, пульсаційних та енергетичних випробувань гідроагрегатів для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")