-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Переносний випробувальний комплекс для проведення натурних вібраційних, пульсаційних та енергетичних випробувань гідроагрегатів для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено тендер
12 254 134.40
UAH
Номер:
f462a7294e0f4368b02b32c1905fdc17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-011548-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
12 254 134.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Переносний випробувальний комплекс для проведення натурних вібраційних, пульсаційних та енергетичних випробувань гідроагрегатів для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки:
№425-26 від 07.08.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
Дата опублікування:
07.08.2026 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума12 254 134.40 UAH