-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електрична апаратура для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-007381-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 08:00)
199 240.72
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
13
год
07
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
022ddde7070f44c996aba095c02a2383
Внутрішній номер закупівлі:
30226797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-007381-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 240.72 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 14:45 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 14:45 - 07.09.2026 08:00
Період оскарження:
28.08.2026 14:45 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 240.72 ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електрична апаратура для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")