• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електрична апаратура для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

239 088.87 UAH
Номер: 0a6993361721480cb198bf6d3620b237
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-005392-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 239 088.87 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електрична апаратура для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №445-26 від 17.08.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 17.08.2026 11:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума239 088.87 UAH