• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт підвального приміщення Навчально- лабораторного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 00:00)

3 506 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
13
год
10
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bff7f8eb58bc4920b36f2a9f713009ae
Внутрішній номер закупівлі: 30226587
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-007155-a   
Замовник: ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Контактна особа: Осінська Тетяна Володимирівна +380445213217 osinskat1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 506 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 14:36 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 14:36 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 14:36 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 506 666.67 Поточний ремонт підвального приміщення Навчально- лабораторного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ