• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт підвального приміщення Навчально- лабораторного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ

Оголошено тендер

4 208 000.00 UAH
Номер: 3c42ed759fab4dee884a35001e681bb6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-008484-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Замовник: ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Очікувана вартість: 4 208 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт підвального приміщення Навчально- лабораторного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.08.2026 14:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума4 208 000.00 UAH