-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект меблів в кабінет хімії; Комплект меблів в лабораторію хімії
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-006758-a
Закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 годин (до 05.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 годин (до 05.09.26 18:00)
510 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
08
год
18
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
073a2ae1b40b45748a9532b51e790287
Внутрішній номер закупівлі:
30226192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-006758-a
Замовник:
ХОРОШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06669454
-
Адреса:
12101, Україна, Житомирська область, селище міського типу Хорошів, вул.95-ї бригади, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павленко Алла Володимирівна +380414531893 gimnvolvolbuh@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
510 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 14:19 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 14:19 - 05.09.2026 18:00
Період оскарження:
28.08.2026 14:19 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 14:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴510 833.33 Комплект меблів в кабінет хімії; Комплект меблів в лабораторію хімії