-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект меблів в кабінет хімії; Комплект меблів в лабораторію хімії
Оголошено тендер
613 000.00
UAH
Номер:
5a38f055053f4e3da9c8c74601a9d503
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-007915-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ХОРОШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06669454
-
Адреса:
12101, Україна, Житомирська область, селище міського типу Хорошів, вул.95-ї бригади, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХОРОШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06669454
-
Адреса:
12101, Україна, Житомирська область, селище міського типу Хорошів, вул.95-ї бригади, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
613 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект меблів в кабінет хімії; Комплект меблів в лабораторію хімії
Примітки:
Закупівля проводиться з дотриманням вимог Рамкової угоди, а саме норм Рамкової Угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, в тому числі з дотриманням статей 3, 5, 7, 16, 17 Рамкової угоди / План України: «Закупівля здійснюється в рамках реалізації проєкту 7.12,7.13 Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.08.2026 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорошівська
Сума582 350.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорошівська
Сума30 650.00 UAH