-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мікрофон audio-technica at2020 usb-x, Навушники Audio-Technica ATH-M20x або еквівалент, ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-006546-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 15:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 15:00)
8 899.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
20
год
12
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2121caa7fa2f445b986b2a8d2f452621
Внутрішній номер закупівлі:
30225965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-006546-a
Замовник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нехай Христина Сергіївна 380664122333 rabota0569@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 899.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 13:51 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 13:51 - 05.09.2026 15:00
Період оскарження:
28.08.2026 13:51 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 14:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 899.17 Мікрофон audio-technica at2020 usb-x, Навушники Audio-Technica ATH-M20x або еквівалент, ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.