-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікрофон audio-technica at2020 usb-x, Навушники Audio-Technica ATH-M20x або еквівалент, ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.
Оголошено тендер
10 679.00
UAH
Номер:
e4b3e138ee0741a28a7829b87f55d067
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-007739-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 679.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мікрофон audio-technica at2020 usb-x, Навушники Audio-Technica ATH-M20x або еквівалент, ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.08.2026 13:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мікрофон audio-technica at2020 usb-x або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Навушники Audio-Technica ATH-M20x або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума10 679.00 UAH