-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту місць загального користування в ліцеї № 255 Дарницького району м. Києва на вулиці Архітектора Вербицького, 26-В (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-006197-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
3 728 853.09
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
13
год
44
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
058449ede71f4865b16d612c77b3a1ae
Внутрішній номер закупівлі:
30225612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-006197-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сом Алла Олександрівна 380445631724 tender-uo4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 728 853.09 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 13:42 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 13:42 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 13:42 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 728 853.09 Послуги з поточного ремонту місць загального користування в ліцеї № 255 Дарницького району м. Києва на вулиці Архітектора Вербицького, 26-В (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)