• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту місць загального користування в ліцеї № 255 Дарницького району м. Києва на вулиці Архітектора Вербицького, 26-В (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)

Оголошено тендер

4 474 623.71 UAH
Номер: 909b1f1f5ada45dfbe58576f04fa50a8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-011642-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 4 474 623.71 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту місць загального користування в ліцеї № 255 Дарницького району м. Києва на вулиці Архітектора Вербицького, 26-В (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.08.2026 15:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума4 474 623.71 UAH