• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Набої

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)

520 916.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
05
год
13
хв
04
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9172b0d02b1547dcb190d52287dac820
Внутрішній номер закупівлі: 30223831
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-004391-a   
Замовник: орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
Контактна особа: Товтик Кароліна Михайлівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 520 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 12:04 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 12:04 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 12:04 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 13:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴520 916.67 Набої