-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої
Оголошено тендер
625 100.00
UAH
Номер:
9e9701311fc044ee93e73bcf06445a5a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-004971-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
625 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Набої
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 Боєприпаси
Дата опублікування:
28.08.2026 11:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума625 100.00 UAH