• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень та вхідної групи (ганку) головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області за адресою: вул. Грушевського, 90, м. Городок Хмельницького району Хмельницької області)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 10:00)

327 117.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
11
год
04
хв
44
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5e763850880945ee9e42791ca7a7eed6
Внутрішній номер закупівлі: 30223213
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-003787-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області
Контактна особа: Бухенко Ірина Василівна +380382765619 bukhenkoira@km.pfu.gov.ua https://www.pfu.gov.ua/km/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 327 117.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 11:37 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 11:37 - 07.09.2026 10:00
Період оскарження: 28.08.2026 11:37 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴327 117.00 ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень та вхідної групи (ганку) головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області за адресою: вул. Грушевського, 90, м. Городок Хмельницького району Хмельницької області)