-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень та вхідної групи (ганку) головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області за адресою: вул. Грушевського, 90, м. Городок Хмельницького району Хмельницької області)
Оголошено тендер
392 540.40
UAH
Номер:
fbe91196c5e34792ae896d6702de044c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-000973-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21318350
-
Адреса:
29604, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Гната Чекірди, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21318350
-
Адреса:
29604, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Гната Чекірди, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
392 540.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень та вхідної групи (ганку) головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області за адресою: вул. Грушевського, 90, м. Городок Хмельницького району Хмельницької області)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.08.2026 09:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Пенсійного фонду України
Сума392 540.40 UAH