-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Студентські квитки державного зразка (код ДК 021:2015: 22450000-9:Друкована продукція з елементами захисту)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-003508-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
36 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
06
год
01
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
00a17eca1070464294f427ea5e895d26
Внутрішній номер закупівлі:
30222939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-003508-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж транспорту та комп'ютерних технологій Національного університету "Чернігівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39235977
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Захисників України, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Піцхелаурі Ірина Михайлівна +380462234109 ktkt.cn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 11:25 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 11:25 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 11:25 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 13:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴36 000.00 Студентські квитки державного зразка