• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Студентські квитки державного зразка (код ДК 021:2015: 22450000-9:Друкована продукція з елементами захисту)

Оголошено тендер

43 200.00 UAH
Номер: 212819e437e34876a86be37d08717118
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-002643-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж транспорту та комп'ютерних технологій Національного університету "Чернігівська політехніка"
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж транспорту та комп'ютерних технологій Національного університету "Чернігівська політехніка"
Очікувана вартість: 43 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Студентські квитки державного зразка (код ДК 021:2015: 22450000-9:Друкована продукція з елементами захисту)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.08.2026 10:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201420 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти
Сума43 200.00 UAH