-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту HYUNDAI ELANTRA ВК 3755 СЕ
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-002977-a
Закупівлю створено відповідно до службової записки та дефектного акту для заміни агрегатів, вузлів та деталей, що впливають на техніко-експлуатаційні якості автомобіля та потребують заміни у відповідності до дефектного акту наданого після огляду.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
56 666.66
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
17
год
22
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
43b353a54f624fa5b7abce66941ded45
Внутрішній номер закупівлі:
30222432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-002977-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40309748
-
Адреса:
33025, Україна, Рівненська область, Рівне, Малорівненська, 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яцюк Лідія Юріївна 380672687873 zakypdpcc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
56 666.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 11:07 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 11:07 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 11:07 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 13:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 666.66 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту HYUNDAI ELANTRA ВК 3755 СЕ