• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту HYUNDAI ELANTRA ВК 3755 СЕ

Оголошено тендер

68 000.00 UAH
Номер: 3fe3af4bd43349879b04ee2992524ccb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-003601-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
Очікувана вартість: 68 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту HYUNDAI ELANTRA ВК 3755 СЕ
Примітки: Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - відкриті торги з Особливостями , з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 за № 1178. Закупівля здійснюється відповідно до пп.5 п.13 Особливостей затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.08.2026 10:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0412010 - Керівництво та управління у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума68 000.00 UAH