• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень, з дотриманням вимог по енергозбереженню, Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області за адресою: вул. Огієнка, 10 м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 10:00)

1 206 701.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
09
год
18
хв
44
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8d9fb250da2b4aa5b5ea6ffb7dd25993
Внутрішній номер закупівлі: 30222411
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-002947-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області
Контактна особа: Бухенко Ірина Василівна +380382765619 bukhenkoira@km.pfu.gov.ua https://www.pfu.gov.ua/km/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 206 701.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 11:04 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 11:04 - 07.09.2026 10:00
Період оскарження: 28.08.2026 11:04 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 206 701.67 ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень, з дотриманням вимог по енергозбереженню, Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області за адресою: вул. Огієнка, 10 м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області)