-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень, з дотриманням вимог по енергозбереженню, Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області за адресою: вул. Огієнка, 10 м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області)
Оголошено тендер
1 448 042.00
UAH
Номер:
eca35adf22f7406b8046bc0680eede68
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-000975-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21318350
-
Адреса:
29604, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Гната Чекірди, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21318350
-
Адреса:
29604, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Гната Чекірди, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 448 042.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень, з дотриманням вимог по енергозбереженню, Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області за адресою: вул. Огієнка, 10 м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.08.2026 09:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Пенсійного фонду України
Сума1 448 042.00 UAH