• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

"Реконструкція стадіону ліцею № 261 Дарницького району м.Києва на вулиці Вербицького архітектора, 7" (Коригування) (ДК 021:2015 код 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 12.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 12.09.26 00:00)

45 974 558.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
11
дн
15
год
28
хв
10
сек
Гарантія - 229 872.79 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 83e1d7af08f148d3b17da28ed1ba2f6d
Внутрішній номер закупівлі: 30221324
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-001836-a   
Замовник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Сом Алла Олександрівна 380445631724 tender-uo4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 45 974 558.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 10:27 - 09.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 10:27 - 12.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 10:27 - 09.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 15:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴45 974 558.00 "Реконструкція стадіону ліцею № 261 Дарницького району м.Києва на вулиці Вербицького архітектора, 7" (Коригування) (ДК 021:2015 код 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)