-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Реконструкція стадіону ліцею № 261 Дарницького району м.Києва на вулиці Вербицького архітектора, 7" (Коригування) (ДК 021:2015 код 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)
Оголошено тендер
55 169 470.00
UAH
Номер:
f96745b27ef24e3290ec54be8ac27291
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-007466-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
55 169 470.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Реконструкція стадіону ліцею № 261 Дарницького району м.Києва на вулиці Вербицького архітектора, 7" (Коригування) (ДК 021:2015 код 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
21.08.2026 12:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума55 169 470.00 UAH