• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 годин (до 05.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 19 годин (до 05.09.26 00:00)

499 130.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
19
год
27
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f533d025c0434f8597a3afb152e7a1e6
Внутрішній номер закупівлі: 30221281
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-001806-a   
Замовник: ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Контактна особа: Оксана Хоменко +380684869702 homenko_vmtz@zpocz.gov.ua https://zap.dcz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 499 130.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 10:15 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 10:15 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 10:15 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 12:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴499 130.00 Природний газ