-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
598 956.00
UAH
Номер:
e990169e2b834f4db3c0c943a061fa71
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-000845-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491412
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Незалежної України, будинок 56-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491412
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Незалежної України, будинок 56-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
598 956.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
28.08.2026 09:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
35124 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума598 956.00 UAH