• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Патрони, центри верстатні

Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 16:00)

161 878.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
08
год
56
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 04dd662fe125496d88beeefd0bb516a8
Внутрішній номер закупівлі: 30221163
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-001691-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Контактна особа: Ніколенко Ольга Михайлівна 380442385806 O.Nikolenko@metro.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 161 878.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 10:10 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 10:10 - 07.09.2026 16:00
Період оскарження: 28.08.2026 10:10 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴161 878.00 Патрони, центри верстатні