• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Патрони, центри верстатні

Оголошено тендер

194 253.60 UAH
Номер: 06987fe5452c483e8f4f43fbc64f9d92
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-02-000591-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Очікувана вартість: 194 253.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Патрони, центри верстатні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів
Дата опублікування: 02.12.2025 08:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума194 253.60 UAH