-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С220147 Біла Криниця - Кар'єрне - Білоусове - /О220112/, на ділянці км 0+000 - км 1+600 в Херсонській області, протяжністю 1,6км
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-001374-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 години (до 05.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 години (до 05.09.26 10:00)
14 816 935.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
02
год
28
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4d73618c1d7046b8b9dd158e36eb6cd2
Внутрішній номер закупівлі:
30220866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-001374-a
Замовник:
Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43538115
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Король Олександр Леонідович +380958246154 dy.mcdor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
14 816 935.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 09:58 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 09:58 - 05.09.2026 10:00
Період оскарження:
28.08.2026 09:58 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 816 935.83 Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С220147 Біла Криниця - Кар'єрне - Білоусове - /О220112/, на ділянці км 0+000 - км 1+600 в Херсонській області, протяжністю 1,6км