-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С220147 Біла Криниця - Кар'єрне - Білоусове - /О220112/, на ділянці км 0+000 - км 1+600 в Херсонській області, протяжністю 1,6км
Оголошено тендер
17 780 323.00
UAH
Номер:
38542b95474b429c90c4786536df7ee4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-015216-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43538115
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43538115
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
17 780 323.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С220147 Біла Криниця - Кар'єрне - Білоусове - /О220112/, на ділянці км 0+000 - км 1+600 в Херсонській області, протяжністю 1,6км
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.08.2026 20:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С220147 Біла Криниця - Кар'єрне - Білоусове - /О220112/, на ділянці км 0+000 - км 1+600 в Херсонській області, протяжністю 1,6км
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:7911720 - Виконання робіт із поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення
Сума17 780 323.00 UAH