-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт по відновленню вікон пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією російської федерації, закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №113 Дарницького району м. Києва, вулиця Здолбунівська, 3 Б (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-000644-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 12.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 12.09.26 00:00)
2 666 567.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
11
дн
09
год
31
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
72b83889b5874aa992d8ead8153b4134
Внутрішній номер закупівлі:
30220165
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-000644-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чигир Галина Іванівна 380445631724 tender-uo2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 666 567.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 09:29 - 09.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 09:29 - 12.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 09:29 - 09.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 11:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 666 567.00 Капітальний ремонт по відновленню вікон пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією російської федерації, закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №113 Дарницького району м. Києва, вулиця Здолбунівська, 3 Б (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)