-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт по відновленню вікон пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією російської федерації, закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №113 Дарницького району м. Києва, вулиця Здолбунівська, 3 Б (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
Оголошено тендер
3 199 880.00
UAH
Номер:
f92efdda2e5242e1b9e6f75b1b72159e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-009719-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 199 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт по відновленню вікон пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією російської федерації, закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №113 Дарницького району м. Києва, вулиця Здолбунівська, 3 Б (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
26.08.2026 14:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума3 199 880.00 UAH