-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-013432-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
249 780.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
15
год
48
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a677c342f4a842a2a07abd366002ee55
Внутрішній номер закупівлі:
30219452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-013432-a
Замовник:
КАЛЬНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДЯКА ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20565721
-
Адреса:
77534, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Кальна, вул.Шевченка, будинок 143А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорин Андрій 380662070782 KalnanskaZOW_dol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
249 780.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 23:21 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 23:21 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження:
27.08.2026 23:21 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 15:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 780.00 Кейтерингові послуги