-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги
Оголошено тендер
249 780.00
UAH
Номер:
3544fcf1521e484dbd062b706a53a6f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-015836-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КАЛЬНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДЯКА ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20565721
-
Адреса:
77534, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Кальна, вул.Шевченка, будинок 143А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КАЛЬНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДЯКА ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20565721
-
Адреса:
77534, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Кальна, вул.Шевченка, будинок 143А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
249 780.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
27.08.2026 22:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяВитвицька
Сума174 846.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКальна
Сума74 934.00 UAH