• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кейтерингові послуги (Послуги харчування учнів Витвицького ліцею)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)

734 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
15
год
02
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 071811c838e645fc98ad712f22a6052d
Внутрішній номер закупівлі: 30219451
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-013433-a   
Замовник: ВИТВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Михайльонко Маряна 380665603006 maryanadimid@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 734 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 23:23 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 23:23 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження: 27.08.2026 23:23 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 11:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴734 500.00 Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування учнів Витвицького ліцею)