-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги харчування учнів Витвицького ліцею)
Оголошено тендер
734 500.00
UAH
Номер:
5b33bd76653e4bc39ae0bcc1eef22e17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-015820-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИТВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566040
-
Адреса:
77533, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Витвиця, вул.Красівського З., будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИТВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566040
-
Адреса:
77533, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Витвиця, вул.Красівського З., будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
734 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги (Послуги харчування учнів Витвицького ліцею)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
27.08.2026 22:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВитвицька
Сума220 350.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяВитвицька
Сума514 150.00 UAH