-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-012704-a
послуги з гарячого харчування учнів 1-4 і 5-9 класів
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
627 175.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
01
год
32
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ace7b1cdae8a454696cff60e2d09e0f3
Внутрішній номер закупівлі:
30218729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-012704-a
Замовник:
ЦЕРКІВНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20565974
-
Адреса:
77532, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район, село Церковна, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 110
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гункевич Ірина Миколаївна 380500321023 zerkivna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
627 175.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 19:22 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 19:22 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження:
27.08.2026 19:22 - 01.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴627 175.00 послуги з гарячого харчування учнів 1-4 та 5-9 класів