-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
кейтерингові послуги
Оголошено тендер
627 175.00
UAH
Номер:
99f983226bee4e47894f45a5828daf65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-014926-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЦЕРКІВНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20565974
-
Адреса:
77532, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район, село Церковна, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 110
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЦЕРКІВНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20565974
-
Адреса:
77532, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район, село Церковна, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 110
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
627 175.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
кейтерингові послуги
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
ДК 003:2010:
1210.1 Керівники підприємств, установ та організацій
Дата опублікування:
27.08.2026 18:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з гарячого харчування
×
-
ДК 003:2010:
1210.1 Керівники підприємств, установ та організацій
Кількість
9880 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума627 175.00 UAH