-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель водного фонду комунальної власності Зміївської територіальної громади для сінокосіння (код КВЦПЗД- 10.06), що розташована в межах с. Коробів Хутір Зміївської територіальної громади, з метою передачі її в оренду на земельних торгах (аукціоні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-012532-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
12 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
19
год
52
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
77fec02b37af4e3f89e461f4ef2257d0
Внутрішній номер закупівлі:
30218556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-012532-a
Замовник:
Зміївська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058674
-
Адреса:
63404, Україна, Харківська область, Чугуївський район, м. Зміїв, вул. АДМІНІСТРАТИВНА, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Маковецька +380574734523 makio@ukr.net http://www.zmiivmisto.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 18:14 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 18:14 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження:
27.08.2026 18:14 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 11:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 500.00 Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель водного фонду комунальної власності Зміївської територіальної громади для сінокосіння (код КВЦПЗД- 10.06), що розташована в межах с. Коробів Хутір Зміївської територіальної громади, з метою передачі її в оренду на земельних торгах (аукціоні)