• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель водного фонду комунальної власності Зміївської територіальної громади для сінокосіння (код КВЦПЗД- 10.06), що розташована в межах с. Коробів Хутір Зміївської територіальної громади, з метою передачі її в оренду на земельних торгах (аукціоні)

Оголошено тендер

15 000.00 UAH
Номер: cf786de4ff334b748c5ffdac07eaa352
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-014642-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Зміївська міська рада
Замовник: Зміївська міська рада
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель водного фонду комунальної власності Зміївської територіальної громади для сінокосіння (код КВЦПЗД- 10.06), що розташована в межах с. Коробів Хутір Зміївської територіальної громади, з метою передачі її в оренду на земельних торгах (аукціоні)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послуги
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 27.08.2026 18:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель водного фонду комунальної власності Зміївської територіальної громади для сінокосіння (код КВЦПЗД- 10.06), що розташована в межах с. Коробів Хутір Зміївської територіальної громади, з метою передачі її в оренду на земельних торгах (аукціоні)
Код ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7130 - Здійснення заходів із землеустрою
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗміївська
Сума15 000.00 UAH