-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної частини будівлі корпусу № 5, що розташована по вул. Князів Острозьких, 8 у Печерському районі в м. Києві
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-012438-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 11.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 11.09.26 00:00)
15 260 445.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
42
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
01f802ea564c4c67a3e62c53f2328f80
Внутрішній номер закупівлі:
30218460
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-012438-a
Замовник:
Верховний Суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
41721784
-
Адреса:
01043, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Пилипа Орлика, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Артем Лашкарьов +380445945689 lashkarov@supreme.court.gov.ua http://supreme.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
15 260 445.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 17:56 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 17:56 - 11.09.2026 00:00
Період оскарження:
27.08.2026 17:56 - 08.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 15:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 260 445.00 Капітальний ремонт вхідної частини будівлі корпусу № 5, що розташована по вул. Князів Острозьких, 8 у Печерському районі в м. Києві