• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт вхідної частини будівлі корпусу № 5, що розташована по вул. Князів Острозьких, 8 у Печерському районі в м. Києві

Оголошено тендер

18 312 534.00 UAH
Номер: ac874abacc37429185d22b4554f99d54
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-013963-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Верховний Суд
Замовник: Верховний Суд
Очікувана вартість: 18 312 534.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт вхідної частини будівлі корпусу № 5, що розташована по вул. Князів Острозьких, 8 у Печерському районі в м. Києві
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 27.08.2026 16:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0551010 - Здійснення правосуддя Верховним Судом
Сума18 312 534.00 UAH