• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою території (ремонт міжквартальних проїздів по вул. Палія, 4Б в м. Коломиї); код 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)

1 905 853.79 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
13
год
37
хв
47
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f3de4cd37aea43e89023dca10f0c6b1e
Внутрішній номер закупівлі: 30217914
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-011897-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Палагнюк +380343320759 vukm_k@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 905 853.79 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 16:59 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 16:59 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження: 27.08.2026 16:59 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 15:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 905 853.79 Послуги з благоустрою території (ремонт міжквартальних проїздів по вул. Палія, 4Б в м. Коломиї); код 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"