-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою території (ремонт міжквартальних проїздів по вул. Палія, 4Б в м. Коломиї)
Оголошено тендер
2 287 024.55
UAH
Номер:
9bfde1ddc2c747358666c5a7223e83c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-013698-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31692820
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, площа Відродження, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31692820
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, площа Відродження, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 287 024.55 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з благоустрою території (ремонт міжквартальних проїздів по вул. Палія, 4Б в м. Коломиї)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.08.2026 16:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 3116030
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума2 287 024.55 UAH