• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Елементи електричних схем за кодом ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)

207 360.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
01
год
31
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 647f87d194e94dedb7f68adc86c9dc8e
Внутрішній номер закупівлі: 30217500
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-011467-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
Контактна особа: Яна Римська-Лищенко +380674863317 39609111t@ukr.net https://podil.kyivcity.gov.ua/content/kp-keruyucha-kompaniya-z-obslugovuvannya-zhytlovogo-fondu-podilskogo-rayonu--m-kyieva.html
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 207 360.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 16:38 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 16:38 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження: 27.08.2026 16:38 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 14:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴207 360.00 Елементи електричних схем за кодом ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем