-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем за кодом ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем
Оголошено тендер
248 832.00
UAH
Номер:
4f0d108ac7bb43f7ac72ac93a4e11fc9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-013011-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609111
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ХОРИВА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609111
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ХОРИВА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
248 832.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Елементи електричних схем за кодом ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
Дата опублікування:
27.08.2026 16:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Клема магістральна з захисною кришкою 35
Кількість
400 штука
Період постачання
(не задано)
Клема магістральна з захисною кришкою 95
Кількість
400 штука
Період постачання
(не задано)
Розетка одинарна для зовнішнього монтажу IP54
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Розетка подвійна для зовнішнього монтажу
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Розетка одинарна з з/к
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Вимикач одноклавішний
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Вимикач двохклавішний
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Вимикач вбудований
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Коробка установча бетон (набірна)
Кількість
200 штука
Період постачання
(не задано)
З'єднувач кабельний
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума248 832.00 UAH