• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 39830000-9 — Продукція для чищення (Засоби для очищення хірургічних інструментів)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 10:00)

80 205.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
02
год
37
хв
43
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1c38dc8c4f04468e95c31d9db3b31a23
Внутрішній номер закупівлі: 30217375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-011350-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
Контактна особа: Едуард Оскольський +380506421030 eduard.oskolskyy@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 205.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 16:33 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 16:33 - 04.09.2026 10:00
Період оскарження: 27.08.2026 16:33 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 15:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 205.67 Засоби для очищення хірургічних інструментів