-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 39830000-9 — Продукція для чищення (Засоби для очищення хірургічних інструментів)
Оголошено тендер
96 246.80
UAH
Номер:
a89414503d2140cf9a6429db53756621
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-002214-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
96 246.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 39830000-9 — Продукція для чищення (Засоби для очищення хірургічних інструментів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.08.2026 10:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Миючий і чистячий засіб «Неодішер Медіклін Фор-те» (або еквівалент), каністри по 5 л
Кількість
28 штука
Період постачання
(не задано)
Спрей «Неодішер ІP Спрей» (Neodisher® IP Spray) (або еквівалент), балони об'ємом 400 мл
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума96 246.80 UAH